DİDİM VİNÇ 2007 yılında vinç hizmeti sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Hizmetlerimiz daha çok Didim , Kuşadası Söke/AYDIN ilçeleri Milas, Bodrum, Yatağan, Marmaris/MUĞLA ilçelerinde devam etmektedir.

Başlangıçta vincimiz bir adet olup bünyemize 2010 tarihinde beşinci vincimizi ve 2010 tarihinde JCB 1 cx ve HİDROMEK hmk 102 S modelleri 3 adet kepçemizi de katarak müşterilerimize daha hızlı ve kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamız, müşterilerine kaliteli vinç ve kepçe hizmeti sunmaktadır. Didim Vinç, vinç hizmetleri sektöründe ve bölgesinde tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız her geçen gün hizmet kalitesini arttırmanın yollarını araştırmaktadır.

Didim Vinç, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan altyapısı ile vinç ve kepçe hizmetleri sağlayıcısı olarak sektörün seçkin şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Firmamız her gün kendini yenilemekte ve Profesyonel Bakış, Gerçek Hizmet, Doğru Kalite, Uygun Fiyat, Sade, Anlaşılır, Tanım ve Şekillerle Hızlı Servis Hizmetini Sizlere Sunmaktadır.

Kurumsal

Ticaret Ünvanı              :  Işıl Mühendislik Elk.Prj.Taah.San. ve Tic.Ltd.Şti.
Ticaret Sicil No             : 00967
Vergi Dairesi                 : Didim Vergi Dairesi
Vergi No                        : 468 008 4770
Yetkili Kişi                      : Özcan BEŞPARMAK
Adres                              : Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No:155 D:5 Didim / AYDIN
Telefon                           : 0256 811 56 11
E-Posta                           : info@didimvinc.com
Web Sitesi                      : www.didimvinc.com

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Yetkili Yer Sağlayıcı Bilgileri

Yer Sağlayıcı : Veritürk
Belge No: 2128
Web Sitesi: www.veriturk.com.tr